Produkcja kołder

Strona główna » Produkcja kołder

Zajmujemy się produkcją kołder na zamówienie dla hoteli,
sieci sklepów oraz sprzedawców White Label.

Projektowanie

Nasza firma posiada rozbudowany dział projektowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować praktycznie każdy projekt powierzony przez Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nie ma dla nas projektów, których nie bylibyśmy się w stanie podjąć.

Produkcja

Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz doświadczoną załogę, co pozwala na szybką realizację dużych partii produktów, począwszy od ich zaprojektowania, po produkcję i kontrolę jakości.

Kontrola jakości

Ogromną wagę przywiązujemy do kontroli jakości wytwarzanych przez nas produktów, co skutkuje brakiem reklamacji ze strony Klientów, a także świadczy o wysokiej jakości realizowanych produktów, dzięki czemu cieszymy się wysokim zaufaniem.

371 000 mb Użytych materiałów

150 000 Uszytych kołder

1000 m2 Powierzchni produkcyjnej

500 m2Powierzchni magazynowej

5000 sztukKołder tygodniowo

Najwyższej jakości produkty

Nasze produkty można spotkać w sklepach i hotelach na terenie całej europy.

Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość wysokiej jakości produktów do każdego miejsca na świecie, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą martwić się niczym po złożonym zamówieniu i zaakceptowanym projekcie, resztą już zajmujemy się my.

Poniżej przedstawiamy kilka z ponad kilkuset naszych realizacji i jak można zauważyć, żaden rodzaj materiału nie jest dla nas przeszkodą, a naszą szwalnię zaopatrujemy wyłącznie w najwyższej jakości, certyfikowane materiały oraz nici, a także pracujemy na materiałach powierzonych przez naszych Klientów, co pokazuje naszą elastyczność względem każdego nawet najbardziej wymagającego projektu.